Eiti į turinį

Nemokamas pristatymas nuo 45€ 🚚

Susisiekite:

Dažnai užduodami klausimai

Taip, užsakius prekę gausite El. laišką, kuriame bus nurodomas užsakymo patvirtinimas, bei teikiama tolesnė informacija apie pristatymą.

Siuntas pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 darbo dienas į LP Express, Omniva ir DPD paštomatus.

Pristatymo trukė nuo išsiuntimo datos siekia 2-4 darbo dienas, prieš šventes trukmė gali paiilgėti 2-5 darbo dienomis.  

Grąžinti galima tik tuo atvėju jeigu prekė yra nenaudota tokios pat būklės, kokia buvo išsiųsta ( grąžinimo siuntimo išlaidas padengia pirkėjas).

Jei prekė yra defektuota arba neveikia, tokiu atvėju grąžinimo išlaidas padengia pardavėjas "Cleopatra.lt", gavęs grąžintą prekę ją apkeičia kita arba grąžina pinigų sumą.

Negavus užsakymo patvirtinimo į el. paštą pasitikrinkite ar nurodėte teisingai savo el. paštą. Kitu atvėju susisiekite su mumis el. paštu info@cleopatra.lt

Mūsų pristatymo laikas yra vienas iš greičiausių rinkoje. Jei prekės nesulaukėte 5 ar daugiau darbo dienų tai gali reikšti, kad jūs atsiskaitymo formoje neteisingai nurodėte savo tel. nr. arba el. paštą ir žinutė su durelių kodu jūsų nepasiekia, tokiu atvėju susisiekite su mumis el. paštu info@cleopatra.lt papasakokite savo situaciją, būkite paruošę savo užsakymo koduką arba užsakovo vardą ir pavardę.

Greitas ir patogus pristatymas DPD, Omniva, LP Express paštomatais

Saugus ir patogus atsiskaitymas internetu

Prekės išsiunčiamos tą pačią užsakymo dieną

Virš 12 000 laimingų ir patenkintų pirkėjų